Nasza firma istnieje od 2008 roku, kiedy to fotowoltaika była w Polsce produktem niszowym oraz cenowym luksusem.

W tamtym okresie wiedza na temat sposobów wykorzystania paneli fotowoltaicznych nie była dość popularna. Obecnie zamianą energii słońca w energię elektryczną interesuje się większość Polaków. Szczególnie popularne stają się przydomowe instalacje fotowoltaiczne.

Jesteśmy najdłużej działającym dostawcą fotowoltaiki w Polsce.

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami sprzętu na świecie. Dostarczamy instalacje wyposażone w najbardziej wydajne panele fotowoltaiczne.

Dostarczamy instalacje fotowoltaiczne w całym kraju.

Nasza firma oprócz sprzedaży paneli fotowoltaicznych oraz innych podzespołów – zajmuje się kompleksowym wykonawstwem ELEKTROWNI FOTOWOLTAICZNYCH. Wszystkie nasze produkty i usługi objęte są GWARANCJĄ.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich Klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej sprawy oraz elastycznym i dogodnym dla klienta warunkom współpracy, grono osób, które korzysta z naszych usług wciąż się powiększa. Zapraszamy do przyjaznej współpracy. Obiecujemy rzetelną realizację zamówień.

DANE FIRMY:

PGreen Sp. z o.o.
ul. Lipowa 3d , 30-702 Kraków, NIP:  679-321-42-12

* marka PGREEN jest własnością firmy PGreen Sp. z o.o.

Nasi konsultanci

Wybierz region, z którego pochodzisz i skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w dziedzinie Fotowoltaiki i Pomp ciepła.

Skontaktuj się z nami

    Wypełnij poniższe pola, a my przygotujemy najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb ofertę na realizację instalacji: