W KONFIGURATORZE SAMODZIELNIE DOBIERZESZ MOC INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ. Algorytmy dobierają moc w taki sposób, aby instalacja w 100% pokryła Twoje roczne zapotrzebowanie na energię elektryczną.

Podaj miesięczny koszt energii: PLN / miesięcznie
Podstawowe dane

Roczny koszt energii elektrycznej: 0PLN
kWh miesięcznie: 0kWh
kWh rocznie: 0kWh

Potrzebna moc instalacji: 0kW

Wyliczenia dla modułów 340W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
0 szt. modułów (tj: 0kW)

Powierzchnia modułów: 0m2
Wyliczenia dla modułów 370W

Aby uzyskać zalecaną moc potrzebujesz:
0 szt. modułów (tj: 0kW)

Powierzchnia modułów: 0m2

Nasi konsultanci

Wybierz region, z którego pochodzisz i skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w dziedzinie Fotowoltaiki i Pomp ciepła.

Skontaktuj się z nami

  Wypełnij poniższe pola, a my przygotujemy najlepiej dopasowana do Twoich potrzeb ofertę na realizację instalacji:

  Panele fotowoltaiczne zainstalowane na dachu, elewacji lub wolnym terenie obok Twojej firmy czy domu pozwalają na zaoszczędzenie nawet 100 procent rocznie na rachunkach za prąd!

  To współcześnie najkorzystniejsze rozwiązanie pozwalające na ekologiczne produkowanie energii elektrycznej i uniezależnienie się od jej rosnących cen, narzucanych przez dostawców prądu. Ogniwa fotowoltaiczne, które odpowiadają za powstawanie napięcia elektrycznego, są całkowicie bezobsługowe. Dzięki temu zwrot kosztów zakupu instalacji fotowoltaicznej i jej montażu rozpoczyna się już w momencie ich podłączenia. Obecnie całkowity zwrot inwestycji, dzięki dostępnym programom dofinansowania, następuje w około 5-6 lat. Rentowność fotowoltaiki wynosi dzięki temu 15-20 procent rocznie. PGreen daje 25-letnią gwarancję na panele fotowoltaiczne, co oznacza, że po spłaceniu inwestycji, możesz całkowicie za darmo korzystać z produkowanego prądu!

  Prosty w obsłudze kalkulator korzyści dostępny na stronach firmy PGreen pozwala Ci wyliczyć roczny koszt energii elektrycznej i wyliczenia, ile modułów, o jakiej mocy potrzebujesz, aby wyprodukować zalecaną moc. Wystarczy, że podasz miesięczny koszt energii, jaki musisz obecnie płacić, a kalkulator korzyści z fotowoltaiki poda Ci kompletną kalkulację, wraz z kosztami zakupu i montażu instalacji. Rozwiązaniem dla osób, które nie chcą inwestować w zakup części i ich montaż na dachu, elewacji bądź w innym miejscu, jest również abonament.

  Płacąc stałą kwotę miesięcznie za leasing paneli fotowoltaicznych, za darmo korzystasz z wyprodukowanego przez nie prądu. To rozwiązanie szczególnie korzystne dla firm, które koszt miesięcznego abonamentu mogą wliczyć w koszty uzyskania przychodu, co obniża obowiązkowy podatek dochodowy. Zainstalowanie ogniw fotowoltaicznych nie tylko pozwala na obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, ale wpływa także korzystnie na wizerunek firmy. Coraz ważniejsze we współczesnym świecie staje się bowiem odpowiedzialne i świadome korzystanie z odnawialnych źródeł energii, które nie szkodzi środowisku naturalnemu.

  Jeśli szukasz sprawdzonej firmy oferującej zakup instalacji fotowoltaicznych i ich montaż – skontaktuj się z PGreen. Od 2008 roku zajmujemy się fotowoltaiką, a liczba naszych realizacji w zakresie mocy od 3 do 300 kW sięgnęła już 700 na terenie całej Polski. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji: od kalkulacji mocy instalacji fotowoltaicznej na ich potrzeby, przez pozyskanie dofinansowania na fotowoltaikę z dostępnych obecnie programów, aż po instalację paneli i końcowe rozliczenie. Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy i wykonamy instalację fotowoltaiczną w pełni dostosowaną do potrzeb Twojego domu lub firmy. Zapraszamy do współpracy!